Balíček služeb

Přístupná škola online

Za měsíční poplatek 1900 Kč bez DPH od nás dostanete:

• Úvodní instalace systému a převedení stávajících stránek na novou šablonu – ZDARMA.
  • Licenci k užití individuálně přizpůsobené grafické šablony pro redakční systém WordPress. Všeobecně přístupné stránky v úrovni AA podle mezinárodní normy WCAG 2.1, v souladu s českým zákonem č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek.
  • Monitoring změn legislativních požadavků na obecnou přístupnost webových stránek a jejich implementaci do šablony.
  • Provoz a nastavení redakčního systému WordPress, nastavení a instalaci potřebných funkčních a bezpečnostních pluginů (doplňků), pravidelnou měsíční aktualizaci a kontrolu kompatibility pluginů.
  • Webhosting webových stránek (web + SQL server), přidělení serverových prostředků dle individuálních požadavků.
  • Technickou správu domény, správu DNS záznamů.
  • Zabezpečení webu SSL certifikátem – přístup prostřednictvím protokolu HTTPS, který zajišťuje bezpečný přenos dat.
  • Denní zálohování obsahu webových stránek.
  • Správu uživatelů a mailboxů ve službě Microsoft 365 (aktivace školní licence ve verzi A1 s online přístupem k nástrojům Microsoft Office a 50 GB e-mailovou schránkou pro všechny zaměstnance a žáky).
  • Technickou podporu v rozsahu 2 hodin měsíčně. Vzdálenou uživatelskou podporu, školení pověřených zaměstnanců v rozsahu 4 hodin a průběžně aktualizovaný manuál pro tvorbu obsahu obecně přístupných webových stránek.

Chci balíček služeb

Balíček služeb