Systém Bakaláři

Informační systém Bakaláři představuje pro naprostou většinu škol základ veškeré správní agendy i komunikace mezi školou, žáky a jejich rodiči. I proto jsme logo určené pro vstup do této interní online aplikace umístili na výrazné místo v záhlaví naší šablony všeobecně přístupného webu. Používáte-li jiný systém nebo si nepřejete odkaz zobrazovat, nastavení vám rádi upravíme.

My si s Bakaláři rozumíme. Mnohým školách spravujeme servery, kde tento systém běží. V rámci našeho balíčku Přístupná škola online od nás získáte podporu a správu uživatelů ve službě Microsoft 365. Díky záznamům z databáze Bakalářů vám pomůžeme s nastavením a zajistíme pravidelnou správu a aktualizaci uživatelských účtů v Microsoft 365 Admin centru.

Logo systému Bakaláři„Školská agenda Bakaláři je nedílnou součástí naší školy. Nedokážeme si již bez této podpory práci v ředitelně představit. Obrovskou výhodou tohoto softwaru je těsné sepětí se školou a zkušenosti tvůrců SW se životem a potřebami školy, vedení školy i jednotlivých učitelů.“

Mgr. Pavel Herold, ředitel 2. základní školy a mateřské školy, Beroun
(citace ze stránek www.bakalari.cz)