Microsoft 365

S námi to půjde

Microsoft 365 Education je rozsáhlá sada účinných nástrojů pro práci s dokumenty a e-maily, která obsahuje i program vhodný pro online výuku. Společnost Microsoft ji v základní verzi nabízí všem školám zdarma. My vám jako součást našeho balíčku služeb nabízíme uživatelskou podporu pro práci v tomto prostředí. Jistě využijete Office 365 pro online správu dokumentů, webmail klienta Outlook.com, ale hlavně platformu Microsoft Teams, která je optimálním řešením pro vzdálenou výuku.

Na základě vašich uživatelských dat ze systému Bakaláři vám můžeme zajistit i nastavení a synchronizaci uživatelů v Microsoft 365. Samotnou licenci (verze A1 pro školy) získáte bezplatně, údaje o učitelích a žácích máte již v Bakalářích a my se postaráme, aby vše hladce běželo. Každý váš zaměstnanec nebo student získá velkorysou e-mailovou schránku o velikosti 50 GB.

Rovněž se rádi postaráme o správu vaší domény. Celý systém nastavíme tak, aby fungoval přímo na vaší vlastní doméně a vy pak můžete mít uživatelské účty např. ve formátu jmeno.prijmeni@nazevskoly.cz

Potřebujete víc?

V základní nabídce vám pomůžeme získat základní školní licenci pro Office 365 ve verzi A1. Tu Microsoft nabízí zdarma. Pokud potřebujete víc, opět můžeme pomoci. Jsme Microsoft partnerem a rádi vám připravíme nabídku na další verze licencí pro systém Office 365.

A v nových systémech nemusíte tápat, můžeme vás propojit s regionálním ICT metodikem Národního pedagogického institutu, který Vám pomůže efektivně používat či optimalizovat práci s online nástroji v praxi.