Jak pracujeme

Naši devízou je dlouholetá zkušenost v oblasti IT. Staráme se o několik desítek škol, kterým provozujeme internetové stránky, dodáváme hardware, spravujeme servery a síť. Umíme pomoci také se zapojením do projektu eduroam. Známe vaše potřeby a dokážeme vám pomoci.

Logo firmy Kinet, provozovatele služby

Nehledejte nové zaměstnance, je tu KINET

Stačí jen prostý výčet legislativy a norem, které nároky na bezbariérový web shrnují, a je zřejmé, že byste ideálně potřebovali do školy navíc 2 lidi – na analýzu stále se vyvíjejících právních a normativních dokumentů a na tvorbu nových stránek.

Kvalitní web i podpora pro Microsoft 365

Máme pro vás jednodušší řešení a nabídku, která vám kromě kvalitních internetových stránek s plným technologickým i uživatelským servisem přináší řešení dalších online potřeb, jako je podpora pro práci s nástroji vhodnými pro distanční výuku (Microsoft Teams) či správu e-mailů (webmail Outlook se schránkou 50 GB).

Neuvážeme vás!

Naše řešení je nakódované jako šablona pro prověřený otevřený (open source) redakční systém WordPress. Znamená to, že je třeba, abychom vám o vše pravidelně pečovali, kontrolovali zabezpečení a instalovali aktualizace a bezpečnostní záplaty, ale případný přechod k jinému poskytovateli není vůbec žádný problém.

Chceme být pro vás celkovou oporou v oblasti informačních technologii, ale pokud se rozhodnete jinak, připravíme vám export databáze s podrobnou dokumentací a péči o stránky můžete předat jiné vývojářské firmě. Nemáme rádi taktiky, kdy společnosti provozují vlastní uzavřené systémy, jejichž využíváním si navazující spolupráci s klienty nepřímo vynucují. My chceme být fér.